درباره ما

 

حس مهر موسسه ای است با هدف آسان سازی جذب کمک‌های مردمی در بخش سلامت

 

حس مهر، پلتفرم تامین مالی جمعی با هدف بشردوستانه است که به منظور ترویج سلامت و بهداشت در سطح کشور، شکل گرفته است. مجموعه حس مهر در اسفندماه سال 1396 فعالیت خود را آغاز نموده است. چشم اندازی که حس مهر دنبال می کند به اختصار " تسهیل مشارکت مردم در بخش سلامت " است.

حس مهر تلاش دارد تا:

  • بیماران نیازمند را از طریق تعامل با مددکاری بیمارستان های دولتی و خیریه ها، شناسایی کند؛
  • با بکارگیری اینترنت و شبکه های اجتماعی، بیماران را به کاربران خود معرفی و هزینه درمان آنها را تامین نماید؛
  • 100% مبالغ اهدایی را بدون کسر هیچ مبلغی، صرف هزینه درمان بیماران کند؛
  • و در نهایت مستندات مالی و بیمارستانی بیماران را در اختیار اهداکنندگان و گزارش های عملکرد خود را به صورت شفاف در اختیار کلیه کاربران قراردهد.

 

شما به دو طریق می توانید در حس مهر کمک های خود را اهدا نمایید:

  1. حمایت از یک بیمار: مشارکت مستقیم در یک پرونده. از بین پرونده های پرداخت نشده موجود در سایت، بیمار مورد نظر خود را انتخاب کرده و تا سقف مبلغ باقی مانده آن پرونده، کمک خود را اهدا نمایید.
  2. حمایت مستمر: به صورت ماهانه، مبلغی را اهدا کنید که این مبلغ باتوجه به الگوریتم اتوماتیک حس مهر، از قدیمی ترین به جدیدترین پرونده های پرداخت نشده موجود در سایت، تخصیص داده می شود.

 در نهایت میتوانید با تکمیل و ورود به حساب کاربری خود، به مدارک بیمارستانی و مالی پرونده های تکمیل شده که در آنها مشارکت داشتید، دسترسی داشته باشید.

 

درگام اول، حس مهر امکان کمک به کودکان بیمار نیازمند را برای جذب کمک های مردمی در بخش سلامت ارائه کرده است و در آینده ای نزدیک راه کارهای دیگری جهت توسعه و بهبود کیفیت خدمات در بخش سلامت، در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

 ما در حس مهر امیدوار هستیم که بتوانیم  شعار "بیماران دردی جز درد بیماری حس نکنند." را به واقعیت تبدیل کرده، به نحوی که هموطنان عزیز به علت وجود مشکل مالی، از درمان بیمار خود صرفنظر نکرده و در راستای پیشگیری از فقر آینده گام برداریم.

 

اطلاعات بیشتر:

سوالات متدوال

قوانین حس مهر

اساسنامه حس مهر

گواهی نامه‌ها

بیمارستان شهدای تجریش تهران
بیمارستان علی ابن ابی طالب زاهدان