قوانین حس مهر

قوانین حس مهر شامل موارد زیر می‌باشد:

1- به جهت رعایت احترام و حقوق بیمار، عکس واقعی بیمار گذاشته نمی‌شود.

2- پس از تکمیل منابع مالی هر پرونده، مدارک بیمارستانی شامل برگه ترخیص، رسید بیمارستان و گزارش مددکاری، در اختیار مهریاران آن پرونده خاص قرار می‌گیرد. برای مشاهده این مدارک بایستی وارد حساب کاربری خود شوید.

3-مدارک بیمارستانی شامل برگه ترخیص، رسید بیمارستان و گزارش مددکاری تنها قابل دسترسی برای مهریارانی است که به آن پرونده به طور مستقیم و یا به واسطه پرداختی از طریق حمایت فراگیر، کمک کرده‌اند. 

4- رسید انتقال پول از حس مهر به بیمارستان برای همه پرونده‌های تکمیل شده در حس مهر، توسط کلیه کاربران و نه تنها مهریاران آن پرونده خاص، قابل رؤیت و در دسترس می‌باشد.

5- صد درصد مبلغ اهدایی مهریاران به دست بیماران می‌رسد و حس مهر کارمزدی از آن کسر نمی‌کند.

6- به هر پرونده بیش از مبلغ باقی‌مانده نمی‌توان اهدا کرد.

7- این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

8- کپی مطلب از این وب‌سایت با ذکر منبع بلامانع است.

9- قبل از واریز پول در سایت لطفا بخش سوالات متداول مربوط به شیوه درخواست از بابت برگشت پول را مطالعه نمایید.

10- کاربران می‌توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی حس مهر، شکایات خود را به مدیران و یا هماهنگ‌کننده‌های وب‌سایت اعلام کنند.

11- تمامی تماس‌های الکترونیک با سایت حس مهر بصورت محرمانه نزد مدیریت وب‌سایت ثبت می‌گردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب‌سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.

12- حقوق لوگو، تصاویر(اعم از عکس یا ویدئو)و طراحی‌های این وب‌سایت منحصراً متعلق به حس مهر بوده، اقتباس و کپی‌برداری از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به مؤسسه، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق ارتباط با مؤسسه، امکان‌پذیر می‌باشد.